13.10.2019 17:07   |  Nabídka / Prodám   |  Swingers - pár hledá jeho
Cena: Neuvedeno

Popis: Přijmeme zájemce na lekce zaměřené na bdsm perverz,extrém.Muže,ženu i pár.Je možné více druhů lekcí.Společně i jednotlivě.Před lekcí proběhne rozhovor a je možný výběr praktik.Každý je jiného zaměření a proto i každá lekce, návštěva je jiná a individuální.Není daný scénář.Vhodné jak pro zkušeného tak i pro začatečníka kterého zavedeme do bdsm v lehké formě a lekce je tomu přizpůsobena.
Možné praktiky-Nucená nahota,nucená masturbace,svazování, zavěšování,pouta. Podvazování penisu i varlat a různé trápení,mučení.Oddalovani orgasmu,Svorky,kolíčky, vosk,výprask,závaží.Pán anal,dilda, Strapon,dráždění prostaty,tvrdé honění,můžeš být i v dámském-můžeme zapůjčit i některé dám.oblečení. feminizace, footfetish,piss, sezení a šlapání po těle,psych.ponižovani a mnoho dalších praktik a zajímavosti.
Též extrémní praktiky-praktikuje žena.Pán anal fist,foot anal, cévky,jehly,menzes-lízáni Madam.Pro ženu také mnoho praktik.Viz naše web stránky pro ženy.Vhodné prostory i mnoho pomůcek máme k dispozici.Více druhů lekcí.Domluvit se na realnou lekci minimálně den předem telefonicky.Též virtual- email lekce s Madam.Více informací,foto,galerie a další zajímavosti na odkazu na našich webových stránkách. cbparbdsm.estranky.cz emailu nebo Telefonicky.Jsme v Č.Budějovicích.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13757526
Počet zhlédnutí:
237 209x
Zhlédnutí detailu:
7 735x