19.09.2020 07:26   |  Poptávka / Koupím   |  Swingers - on hledá pár
Cena: Neuvedeno
Popis:

Kandaulismus je převážně mužská sexuální záliba, která údajně nese jméno po králi Kandaulovi. Podle pověsti měl král tak krásnou ženu, že ji bez jejího vědomí ukazoval jiným, když byla nahá.
Tak tohle přesně vzrušuje mě,moc mě to láká a tak už dlouho sem se odhodlával to nějak uskutečnit bohužel má přítelkyně je dost zásadní a nikdy by to nedovolila.Proto hledám někoho jako jsem já a spolu něco prožívat.
Nevím,mám své představy a když to i tak bude,tak budu moc rád.
Rád bych nalezl jeden perfektní pár, kdy společně získáme vzájemně důvěru a budeme si věřit.Třeba se někde sejít,podívat a třeba i něco prožít.Domluvit si nějaký scénář,třeba se zapojit,mohu třeba fotit,natáčet na kameru,dívat se na Vás,prostě prožívat něco hezkého.Nebo jen poznat kámoše,který chce se mnou sdílet tajemství a vyprávět si o našich manželkách či přítelkyních.
Nechci předjímat,představy jsou krásné,ale realita asi bývá jinačí,jako v každém životě.Přesto si myslím,že spolu když získáme svojí důvěru v toho druhého,tak to může být krásné.
Proto hledám někoho z Českých Budějovic a nějakého rozumného okolí,kdo tohle také tajně touží zažít,láká ho to a věří v přátelství.
Mě je 45 let,jsem štíhlé postavy,178 cm vysoký,78 kg vážící nekuřák,hnědé vlasy a zelené oči.Jsem dárce krve.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Tomáš Velický
Telefon: 70 123 456 789

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13231227
Počet zhlédnutí:
46 592x
Zhlédnutí detailu:
2 240x