Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

HLEDÁM KAMERAMANKU A FOTOGRAFKU

Popis:

Ahojky, jsem hudební a filmový producent, též i režisér a scénárista. Univerzální umělec s širokým spektrem žánrů a na slovo vzatý showman :o) A jelikož ted' frčí nejvíce disco a rock retro hity 60-90 let a vznikají různé parody na netu, tak zvládám imitovat na playback i naživo zazpívat skoro všechny největší legendy a hvězdy pop&rock world music!!! Jsem již trochu známá osobnost a občas hraji ve filmech a seriálech i reklamách, píši scénáře k filmům i videoklipům i texty k písním, skvěle tancuji, zpívám a dělám perfektní show a zábavu, dále natáčím profesionální kamerou, fotografuji a pořádám i castingy na nové talenty.

Zde bych uvítal k sobě nějakou reprezentativní a spolehlivou asistentku, vizážistku, kostymérku, kameramanku a fotografku, dívku s různými kreativními nápady a zapálenou pro uměleckou činnost, která by mi pomáhala a bavilo jí to. Měla by se stát mojí dvorní kameramankou a fotografkou. Vše vysvětlím a zaučím, je to docela lehké a spousty legrace kolem :o) Hlavně hodně výletů a žádná nuda. Mám velké ambice i kontakty ve všech médiích u nás i v cizině a umím nadaného člověka ihned prosadit do světa šoubyznysu. Též hledám k sobě do tandem týmu (jako druhý hlas) šikovnou, usměvavou, pohybově nadanou, výraznou a krásnou holčinu nebo klidně dvě dívky na playback show anebo "křoví" do nových hudebních videoklipů. Též hledám nové pěvecké, taneční i herecké hvězdičky talenty i talentky všeho druhu i nadání něčeho vyjímečného, přesně tak, jak to znáte z různých soutěží v televizích po celém světě GOT TALENT. Pokud se nestydíte, rádi se předvádíte a něco fakt super nebo aspoň trochu umíte a chcete být slavní v mediích a natáčet se mnou moderní i remake retro videoklipy a třeba si tím i časem vydělávat velké peníze na profi úrovni a chcete se stát skutečnou hvězdou, tak neváhejte a ihned mi napište! Budu se těšit na spolupráci i odpovědi na email: co.py@seznam.cz

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12234240

Počet zhlédnutí:

69 860x

Zhlédnutí detailu:

1 793x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 722 inzerátů