Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Rád bych se seznámil s prima slečnou kolem 30.Seriózně. D!k.

Popis:

Zdravím všechny prima, seriózní, nenamyšlený!, naslouchající slečny, ženy. Jmenuji se Petr, je mi 33 let.

Bydlím v Ústí nad Labem.

Kromě jiného, sex do toho, zatím, nepočítám. Není pro mne prioritní. Charakter s dobrým srdcem slečny ovšem ano. Mi chybí a to moc objetí.

Mám, bohužel, psychické potíže (bipolární porucha (maniodepresivní psychóza po staru); sociální fóbie), a takový handicap (už 2x jsem kvůli tomu nedávno ztratil druhou dívku), moc nemluvím, jsem spíše asi introvert, normálně ale mluvím, s rodinou, kámoši, hold jen s opačným pohlavím, které je mi blíže než kamarádka, nějak ztrácím asi trémou slova bohužel, docela mne to, slušně řečeno, štve.

.. :(

Rád bych se seznámil se slečnou, ženou 27-42, nejlépe z Ústí nad Labem či blízkého okolí nebo případně z vlastním autem. O případné další informace či fotky o mne si, prosím, napište, rád vám všem, pokud to půjde, odpovím. Klidně můžete mít podobnou diagnózu, není pro mne vůbec (skoro) žádný problém.

Mezi mé zájmy patří nejen: jízda na kole, pěší, občas koncerty, poslech hudby, jsem všestranný poslechnu si vše, co mne něčím zaujme a líbí se mi to... Mám to tak zhruba u všeho.. :)

Předem díky moc za každou odpověď (od slečny, ženy). Pěkné dny všem, Petr :)

Inzerent:PETR L.
Telefon:723 733 226
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13489496

Počet zhlédnutí:

55 347x

Zhlédnutí detailu:

700x

Galerie TOP inzerátů - Zdravotně postižení

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 709 inzerátů