15.01.2020 14:56   |  Nabídka / Prodám   |  Vážné - on hledá ji
Cena: Neuvedeno
Popis:

Před pár lety jsem se prostřednictvím inzerce seznámil, na základě mého požadavku v inzerci, že hledám ženu vyššího věku, než jsem já, za účelem přátelství založeného na absolutní diskrétnosti a jasně vymezených pravidel. Měl jsem na mysli pravidelné schůzky v jejím soukromí na 2-3hodinky, milá a přátelská atmosféra přecházející v intimní dotyky , masáž celého těla pro mě a na závěr vyvrcholení, kterého se mi z vážných důvodů v manželství nedostávalo. Svou ženu miluji a vážím si jí pro spoustu věcí a vlastností a rozhodnutí tuto situaci řešit tímto způsobem a netahat do toho nevěru.
Každou schůzku jsem té ženě po dohodě ohodnotil a všechno probíhalo úplně v pohodě Po čase jsem zjistil, že se vždy po masáži odebere do koupelny a myslel jsem, že si jde umýt ruce. Jednou si nechala pootevřené dveře a já viděl, jak se rychlou masturbací přivádí k orgasmu. Neřekl jsem ji o tom, že jsem ji viděl, a při příští schůzce jsem při masáži přejel rukou po jejím stehně. Cítil jsem, jak se začla chvět a její dotyky po mém těle zpomalily. Stoupal jsem rukou výš až k rozkroku, který mi lehkým úkrokem odhalila. Během pár sekund dosáhla neuvěřitelného orgasmu a horká láva se rozlila po mé ruce. Bylo to neuvěřitelné tak, že jsem okamžitě přicházel k orgasmu i já,ale ona nenechala tento okamžik jen tak a ústy,ač to takto nikdy neudělala, mě přivedla na vrchol blaha. Horká šťáva ji zaplavila celá ústa a ona pomalu a trpělivě sála ten nektar až do poslední kapky. Při tomto nádherném rituálu jsem zaregistroval, že dosáhla dalšího orgasmu.
Naše další schůzky se nesly v podobném duchua občas došlo i na sex. Po půl roce se musela odstěhovat za dcerou do Rakouska a už jsme se nikdy neviděli.
Rád bych, po roční pauze, našel podobně stavěnou ženu, která si ráda zpestří život, bude se těšit na společné setkání a má v sobě takového ,,ducha něhy a smyslnosti"
Mě je 48let a byl bych rád za ženu ve věku 48-60let.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15336054
Počet zhlédnutí:
8 417x
Zhlédnutí detailu:
717x