26.07.2020 13:47   |  Nabídka / Prodám   |  Vážné - on hledá ji
Cena: Neuvedeno
Popis:

Chtěl bych potkat ženu, která se, byť obklopena nejbližšími, uvnitř cítí sama a tajně doufá, že život je i něco víc, než jen šedivý každodenní dostih mezi prací a domovem.. Ženu, která by ráda sdílela s někým radosti života, mohla se na někoho těšit a měla partnera, který jí dokáže být oporou a chce prožívat vše krásné, co život nabízí. Chybí jí třeba jen chvíle klidu, pohled do očí, letmý dotek. Jen se tak na něco těšit, ve špatných chvílích nechat zabloudit myšlenku jinam, než obvykle.
Rád bych pomohl mladé mamince,ženě,třeba po finanční stránce,vše je o domluvě. Prostě mít své malé tajemství a doplnit si kamínek do mozaiky spokojeného života..Proč nemůže být mezi náma něha,souznění,vše krásné co můžeme mezi ženou a mužem být,pochopení,když ho nemůžeme objevit.Chci toho hodně?Jistě také to tak cítíš a přitom to spolu můžeme změnit.Ozvi se mi ať je nám spolu hezky!Já jsem štíhlé postavy,178 cm nekuřák 46 let.
Abych to vysvětlil,jsem rozvedený s vyřešenou minulostí,ale bohužel moje práce a zaměstnání u mě odnáší mnoho času,tak hledám ženu,která bude jako má rodina a s kterou budu prožívat krásné chvíle.Jsem od Českých Budějovic.Děkuji.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15315678
Počet zhlédnutí:
3 474x
Zhlédnutí detailu:
432x