22.11.2018 15:39   |  Nabídka / Prodám   |  Vážné - on hledá ji
Cena: Neuvedeno
Popis:

Hezký den.Jsem rozvedený kluk 45 let,štíhlá postava,178 vysoký a 75 kg.Hledám ženu,maminku,která také hledá svého přítele,který jí pomůže,bude jí oporou a kterému může věřit.Nechci se nikam stěhovat a ani nechci nikomu zasahovat do života,mám časově náročnou práci,přesto chci znova pro někoho žít,doufat,věřit v něj a milovat.
Chtěl bych se s někým smát a radovat se, ale sdílet s ním i dny, které nejsou zrovna prozářeny sluncem. Mít se na koho těšit a vědět, že někdo se těší na mě. Hledám vztah, ve kterém budu dávat i dostávat. Hledám někoho, kdo mě bude nabíjet a motivovat a já budu moci jeho.
Chci tě vzít za ruku a pošeptat,že ti to sluší.. Chci se na tebe těšit.. Chci na tebe myslel. Chci, abys cítila moje myšlenky a touhy a to samé cítil já.. Chceš taky?
Žil jsem si klidný, spokojený život a mezi zábavou a prací jsem si nevšiml že jsme doma sice dva a přesto se vlastně nemám s kým obejmout. Ale pak si jednou uvědomíš že život letí jako zběsilý a člověk by v tom neměl být sám. Rád se směju, ještě radši se usmívám na někoho, kdo dokáže úsměv vrátit. Z naší minulostí už nic nenaděláme, ale naštěstí je taky budoucnost a jen na nás záleží jakou ji budeme mít

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Kamil Tarovský

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14574809
Počet zhlédnutí:
5 385x
Zhlédnutí detailu:
359x