08.03.2019 14:39   |  Nabídka / Prodám   |  Flirt - on hledá jeho
Cena: Neuvedeno

Popis: Ahoj, hned na úvod musím něco vysvětlit - nehledám tu kluka na chození ani nic podobného - nejsem gay (ty ale klidně buď - je mi to jedno).

Koho hledám?
Hledám kouče/wingmana na balení holek - online (Tinder, Badoo) i osobně (např. v baru). Nabízím finanční odměnu (viz níže).

O mně
Posledních sedm let jsem byl ve vážném vztahu - skončilo to zhruba před půl rokem (ona to ukončila). Jestli jsem měl tedy někdy alespoň nějakou schopnost balit holky, tak za tu dobu už je ta schopnost rozhodně pryč. Od rozchodu jsem byl na několika schůzkách - něco víc než jen rande však bylo jen s jednou (z celkem asi 15-ti schůzek). Pokud to mám tedy popsat statiticky, tak je má úspěšnost 1 schůzka z 15-ti, což je dost hrozné.

Pracuji v IT, kde je holek minimum, takže v práci se s nějakou težko seznámím. Pokud se k tomu nedonutím, tak nechodím do hospod ani barů - a když už ano, tak jdu sám, což stejně asi nevypadá dobře a moje šance jsou tedy stejné, jako kdybych zůstal sedět doma.

Považuju se za hezkého, chytrého a vtipného - jen jsem ze začátku prostě trochu zastydlý. Pečuji o sebe tak akorát… Postavu mám atletickou a do fitka chodím. Měřim 186 cm. Práci mám velice dobrou, takže mám dost peněz a zároveň mám i dost času…

Mé problémy v seznamování
Online:
1. Nejsem schopen holku zaujmout tak, aby mi dala match - natož aby mi sama napsala.
2. Když mi match dá (většinou to neni zrovna modelka, ale nějak se začít musí) a chci jí sám napsat, tak vůbec nevím, čím ji mám v první zprávě zaujmout. Ze začátku jsem zkoušel obyčejné fráze typu “Jak se máš?”, pak jsem si vytvořil několik sofistikovanějších “pick-up lines”, ale stejně bez většího úspěchu. Většina holek nemá ani vyplněné své popisy, takže opravdu nevim, na co je jí zeptat. Přijde mi, že ať napíšu cokoliv, tak buď vůbec neodepíše a nebo mi odpoví jednou větou a nijak mi nepomůže pokračovat dále v konverzaci.
3. Když už se pak s nějakou sejdu, tak to bývá většinou v pohodě (ve smyslu, že se zvládnu totálně neztrapnit a většinou už pak i vím, o čem se s ní bavit). I přesto si nedokážu představit, že bych jí hned po prvním rande dostal do postele… To se mi povedlo jen párkrát a to jsem byl ještě “mladej” ( :D ).
Osobně:
1. Nedokážu si představit, že bych jentak na ulici nebo v baru holku sám od sebe oslovil. Opět netuším, co bych jí měl říct… Čím jí zaujmout… “Jak se máš?” To asi ne…
2. Když už bychom první bod nějak přešli, tak věřím, že by to bylo dál relativně lehké (stejně jako v bodě 3 předchozího seznamu).

Odměny pro Tebe
Když půjdu na rande: 500 Kč (první rande s jednou holkou)
Když se s holkou vyspím: 2500 Kč (první sex z jednou holkou)
Když s ní budu mít vážný vztah: 5000 Kč (po měsící vztahu) + 10 000 Kč (po třech měsících vztahu)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Jan Chalupa
Telefon: 606 789 910

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14808342
Počet zhlédnutí:
8 240x
Zhlédnutí detailu:
221x