Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

REŽISÉR A PRODUCENT HLEDÁ HEZKOU DÍVKU !

13.05.2014 | Nabídka / Prodám | Seznamka na dopisování
Popis:

Ahoj, pokud nehledáš žádného naivního troubu jako většina zoufalých dívek a žen, ale spíš chceš upřímnou lásku a hezký vztah a frajera trochu na úrovni a jsi hubená nebo štíhlá, rozumná sympat'anda, ráda se směješ a momentálně nemáš s kým a cítíš se sama, tak určitě nebud' smutná, jsem tady já, velký pohodář, světák a bohém, vysoké sportovní postavy, zkušený ve všech směrech, chytrý, trpělivý, hodný a rozumný umělec. Jak se to vyklube dál to naše přátelství se uvidí, takže nemá cenu nic plánovat ani tlačit na pilu, vše ukáže čas, ale určitě mám zájem o vážný a dlouhodobý vztah do budoucna.

Jestli tě baví modeling, tancování, fotografování a filmování tím lépe. Momentálně bydlím sám jen s pejskama a rybičkama :o), takže když si padneme do oka, tak se můžeš hned ke mě nastěhovat, jestli třeba řešíš problémy s bydlením a věř, že nám bude fajn. Odpověd' prosím na email: butt.mann@seznam.cz

Inzerent:Dave Goodmann
Mapka - Praha

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Klikněte zde pro odpověď na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

8680700

Počet zhlédnutí:

139 384x

Zhlédnutí detailu:

4 850x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 537 inzerátů