Hledám svou druhou polovinu

07.01. 13:48 | Poptávka / Koupím | Vážné - ona hledá jeho
Popis:

Řeknu něco o sobě. Pokud mas pocit, ze jsi proti pól těchto vlastnosti, který muže vytvořit fungující a jednotný celek, rada te poznám.

Jsem aktivní, pozitivní a živočišná žena. Mám rada společnost. Umím si užit i samotu. Třeba v lese, v horách nebo u vody. Mám rada pořádek a teplo svého domova. Když potrebuju vypustit tak během nebo tancim. Relaxuju jógou. Rada zkouším i nove věci. Třeba Kickbox nebo snowboard😀. Rada poznavam na cestách jiné kultury. Někdy jsem vztekla, protože stále se chci někam posouvat a někdy to není i možné. Nebaví me moc vařit, ale dobre jídlo a víno miluju. Praci vnímám jako zdroj přijmu, ale mám ji rada. Absolutně nejdůležitější je pro me rodina. Především moje dcera. Jsem zvykla žít sama, ale je to spis ma pohodlnost. A jak vypadam? Blondýna, cca 160 Cm vysoká, stihla s dlouhými vlnitymi vlasy a modryma očima. Mám rada módu podporující ženskost. Napis, co ti z těch mých slov bylo nejblíž. Pak si rada vymenim obrazky. Tesim se.

Tento inzerát čeká na schválení našimi administrátory. To trvá několik minut až hodin v závislosti na aktuálním denním čase.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12656234

Počet zhlédnutí:

6 775x

Zhlédnutí detailu:

635x

Podobné inzeráty jako Hledám svou druhou polovinu

Mladá dívka hledá muže

Náhled č. 1 k inzerátu Mladá dívka hledá muže

---

Praha 15

27.07.2016

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 222 inzerátů